تماس با مسئولینارتباط با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمی1دانشجویان2صفحه اصلی
En/Ar
 
جستجو:
سالن هاي غذاخوري


 
  
دانشجويان و فراگيران عزيز مي توانند براي صرف غذا از يكي از سالن هاي غذاخوري دانشگاه استفاده نمايند :
 
1-رستوران دانشگاه : اين رستوران در طبقه ي همكف ساختمان مهمان سراي دانشگاه قرار دارد  و افرادي كه در اين ساختمان اقامت دارند مي توانند به راحتي در ساعت هاي كاري رستوران ، از فضاي آن كه در محيطي زيبا و مشرف به پارك است استفاده كنند و حتي مي توانند غذاي خود را سفارش بدهند و بيرون از رستوران ميل نمايند .
 
 
 
2-رستوران ياس شماره 1:
 
اين رستوران در نزديكي درب ورودي شمالي دانشگاه قرار دارد و دسترسي آن به خيابان اصلي ( خيابان دانشگاه) بسيار آسان است. دانشجويان  مي توانند در اين رستوران مزه ي غذاي ايراني را با قيمتي مناسب ،تجربه كنند و يا غذاي مورد علاقه ي خود را از اين رستوران تهيه كنند و در بيرون از رستوران ميل نمايند.
 
 
 
3_ رستوران ياس(2):
براي فراگيراني كه در خوابگاه پيامبر اعظم ( كوي پاكدل) اقامت دارند ،اين رستوران گزينه ي بسيار خوب و مناسبي است به دليل اينكه به خوابگاه نزديك است و تهيه ي غذا را براي آنها آسان مي كند و علاوه براين ، نزديكي اين رستوران به محل تشكيل كلاس ها ،اين امكان را به فراگيران عزيز مي دهد كه پس از چندين ساعت درس خواندن ، با صرف وقت و هزينه اي اندك ،در كنار دوستان خود ، اوقات به يادماندني و خوبي را با طعم غذاهاي ايراني بگذرانند .
 
  
 3- رستوران سبز:
اين رستوران واقع در مجموعه دانشگاه علوم پزشكي با فضايي بزرگ زيبا و محيطي سبز پذيراي فراگيران مي باشد. غذا هاي طبخ شده در اين رستوران ، متنوع و دلپذير مي باشد اين رستوران نيز نزديك به درب خروجي دانشگاه در قسمت شرقي واقع شده است و دسترسي به آن هم به صورت پياده و هم با وسايل نقليه بسيار آسان مي باشد.
 
357 تعداد بازدید:
1396/08/20 تاریخ به روز رسانی:
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal